Prostorný, cihlový byt 2+1, 59m2, Přerov, tř. gen. Janouška

Evidenční číslo: 6
Typ: V bloku
Adresa: tř. Gen. Janouška, Přerov I-Město, Přerov
Cena: 1 980 000Kč
1 980 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k výhradnímu prodeji prostorný byt 2+1 o výměře 59m2, s orientací pokojů na západ a kuchyně vč. příslušenství bytu na východ, Byt je umístěn ve 4. NP cihlového domu, je v původním stavu a nabízí tedy novému majiteli možnost rekonstrukce zcela dle vlastních představ.
Vstup do bytu je řešen větší předsíní (7,3m2), ze které se vchází do kuchyně (10,3m2), velkého obývacího pokoje (22,4m2), do koupelny (2,9m2) vybavené vanou, dále na samostatnou toaletu (1,0m2) a do spíže, umístěné v předsíni, vedle vestavěné skříně. Oba pokoje, jsou situovány západně a po celý den je zde dostatek světla. Větší - obývací pokoj, je přístupný jak přímo z předsíně, tak z kuchyně a je průchozí do pokoje menšího (14,3m2). Kuchyň je vybavená starší kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Je natolik prostorná, že zde lze pohodlně umístit jídelní stůl a ráno snídat v přítomnosti paprsků vycházejícího slunce.
V bytě jsou původní litinové radiátory, vybavené měřiči na odečet spotřeby tepla a původní dvojitá dřevěná okna. Podlahy v obou pokojích jsou dřevěné parketové, nicméně zachovalé a vhodné k renovaci. Předsíň díky své výměře, nabízí např. i možnost vestavby dalších úložných prostor. Podlahy v kuchyni a předsíni jsou částečně z keramické dlažby, částečně pokryté linoleem. Koupelna je vybavená původní keramickou dlažbou a obklady, vanou a umyvadlem, je určena kompletně k rekonstrukci, stejně jako sousední samostatná toaleta. K bytu patří sklep v suterénu domu, který má výměru 3,1m2.
Náklady na vytápění bytu byly v předchozích letech velmi nízké, okolo 1 250,- Kč měsíčně. Obyvatelé domu respektují klid a udržují ve velmi dobrém stavu společné prostory. Parkovat je možné v rámci podélného stání přímo před domem.
Ve vzdálenosti do 400m od domu je mateřská i základní škola. Rovněž je zde na dosah obstarání nákupu v supermarketu, který je vzdálený cca 120m a velké obchodní centrum přibližně 300m. Pěšky lze dojít do centra města během 15 minut a zastávka MHD, je 2 min. chůze od domu, s dojezdem do centra 5-7 minut.

Lokalita, kde se byt nachází patří mezi klidnější okrajové části Přerova a je oblíbená i díky možnosti trávení klidného času, např. s dětmi, v nedalekém přírodním parku Michalov. Poblíž domu jsou rovněž tenisové kurty a řeka Bečva, okolo které vede stejnojmenná cyklostezka navazující na malebné okolí Týna nad Bečvou, včetně možnosti koupání na 10km vzdáleném přírodním koupališti Jadran.Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: V bloku
Konstrukce: Cihlová
Adresa: tř. Gen. Janouška, Přerov I-Město, Přerov
Cena obsahuje cena k jednání, včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha sklepa: 3m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 1
Počet pokojů: 2
Patro, podlaží: 4. podlaží
Počet NP: 4
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: D - méně úsporná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Sklep

Dopravní dostupnost

Vlak, Autobus, Dálnice, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Supermarket

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?